O mnie

HomeO mnie

O mnie

Wnętrze szyte na miarę to suma talentu i wiedzy projektanta oraz umiejętności badania potrzeb klienta

 Piękne wnętrza zajmują szczególne miejsce w moim życiu, jest to moja trzecia miłość zaraz po mężu i dzieciach. Jestem niepoprawną perfekcjonistką, co jest szczególnie cenne w dopieszczeniu Państwa mieszkań i domów, tak aby stały się nie tylko piękne ale i funkcjonalne. 

Nazywam się Natalia Krzywosądzka. Jestem projektantką wnętrz z ogromną pasją do tworzenia i zapałem do pracy. Projekt wnętrza to ogromne wyzwanie i wymaga wiele tygodni (czasem miesięcy) pracy. Jestem po to żeby Ci pomóc w tym jakże skomplikowanym procesie. Stale podnoszę swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i branżowych imprezach targowych. Mam również doświadczenie jako inwestor w branży nieruchomości.

Natalia Krzywosądzka-projektant wnętrz-chojnice

„Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.”

Phillippe Starck

Pokój chłopca Gdańsk- ikea busunge

Unikatowe projekty wnętrz

Skończmy z nudnymi projektami!

Gdy przegląda się projekty wielu projektantów często nasuwa się myśl - czemu to wszystkie jest takie podobne? Wnętrza, które ja tworzę nie są dla Mnie, są dla Was. Mają wyrażać duszę i styl życia właściciela. Dlatego też w swoich projektach nie ograniczam się do jednego stylu. Projektant wnętrz to artysta, który wprowadza coś wyjątkowego. Masz pewność, że gdy odwiedzi Cię sąsiadka, to nie powie "WOW, mam taką samą kuchnię jak ty". 

Chcesz stworzyć "dom z duszą", który wyraża twój charakter, pasję? Takie właśnie projekty wnętrz tworzę unikatowe i funkcjonalne. Pisz, dzwoń umówimy się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.

Gdzie pracuję?

Jestem projektantem z  Chojnic - tu oraz w najbliższych okolicach (do 100 km) prowadzę swoją działalność. Podejmuję się także współpracy zdalnej, jeśli jesteś z innych rejonów Polski.